Hazar Ergüçlü aşkı buldu: Çok mutluyuz

featured

CI Bloom fuarını gezen sevgililer, uzun süre sanat eserlerini inceledi. Hazar Ergüçlü, ilişkisiyle ilgili sorular üzerine “Her şey göründüğü gibi. Çok mutluyuz. Her şey iyi gidiyor” dedi.

Hazar Ergüçlü aşkı buldu: Çok mutluyuz

ÜNLÜ OYUNCU KURAL BOZDU!

“Yargı” dizisinden ayrılan Mehmet Yılmaz Ak, 4 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak aşkını herkese ilan etti.

Asansörde çekilen selfie pozuna kalp emojisi koyan Ak, Ella Fitzgerald’ın “Isn’t It A Lovely Day” (Ne güzel bir gün değil mi?)şarkısını da ekledi.

Ünlü oyuncunun sevgilisinin bir holdingde Pazarlama ve İletişim Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Tuana Erdal olduğu öğrenildi.

AŞKINI İLAN ETTİ

Vatanım Sensin, Saygı, Şahin Tepesi ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerle tanınan Boran Kuzum, özel hayatıyla gündem oldu.

Yer aldığı projelerle sık sık gündeme gelen oyuncu, gönlünü meslektaşı Yasemin Szawlowski’ye kaptırdı.

Bir süredir aşk yaşayan ikili, ilişkilerini sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla ilan etti. 30 yaşındaki Szawlowski, Instagram hesabından Kuzum’un kendisini öptüğü fotoğrafı paylaşarak nazar boncuğu emojisi koydu. Sevgilisinin paylaşımına yorum yapan Boran Kuzum ise kırmızı kalp emojisi koydu.

İLK PAYLAŞIM

5 yıllık eşi Mihre Mutlu ile boşanan oyuncu İbrahim Çelikkol gönlünü Natali Yarcan’a kaptırmıştı.

Kameralardan uzakta birlikteliklerini sürdüren ikili kural bozdu. Ünlü oyuncu, sevgilisi Natali Yarcan’la aşk karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Objektiflere sevgilisini öperken poz veren Çelikkol’un romantik karesi büyük ilgi gördü.

 SETTEN AŞK ÇIKTI

‘Güzel Günler’ dizisinin oyuncuları Leyla Tanlar ve Burak Dakak’ın sette başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştü.

İkili sosyal medyadan yayınladıkları pozlarla birlikteliklerini ilan etti.