Üç Kız Kardeş yine zirvede…

featured

Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.14 reyting ve yüzde 13.86 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu. İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde, Somer’in kendisine yaptığı haksızlığa isyan eden Türkan, Somer’e ağır sözlerle karşılık verirken, Rüçhan’ın ikilinin evliliğini kurtarmak için plan yapması dikkat çekti.

Yeni bölüm tanıtımı izleyiciyi meraklandırdı…

Üç Kız Kardeş ’in merakla beklenen yeni bölümünün tanıtımı yayınlandı. Türkan ile Somer çıktıkları mahkemede boşanıyorlar. Hem Türkan, hem de Somer ayrılığı kaldıramıyor. Türkan annesi Nesrin’in kucağında ağlarken, Somer ise teselliyi annesi Rüçhan’ın kucağında buluyor. İkisi içinde bu ayrılık bir yıkım olurken, Türkan’ın rastladığı genç ve yakışıklı adam dikkatlerden kaçmıyor.

Üç Kız Kardeş yine zirvede…

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş yine zirvede…

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleriyle her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…