Gören bir daha baktı… Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi!

featured

KIM VE KANYE BOŞANDI AMA TARTIŞMALAR BİTMEK BİLMEDİ

Bu olaylı ve kendisi de olay yaratan boşanma sürecinde ve sonrasında yaşananlar çok konuşuldu. Kim ve Kanye ikilisi birbirleri hakkında ağza alınmayacak sözler sarf ettiler, aldatma söylentileri yayıldı, dev servetlerini nasıl paylaşacakları merak edildi… En sonunda herkes kendi yoluna gitti ancak iki isim de durmadan kendilerinden söz ettirmenin yeni yollarını buluyorlar.

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

Kanye West ve yeni eşi Los Angeles’ta dondurma yemeğe gittiler

Kim Kardashian, boşanma süreci tamamlanmadan ancak mahkeme onu ve Kanye West’i resmi olarak bekar saydıktan sonra bir süre ünlü komedyen Pete Davidson’la birlikte olmuştu. Bu aşk uzun ömürlü olmadı. Kim, şimdilerde kendini işine ve West’ten olan 4 çocuğuna adamış durumda. Ancak sık sık hayatına girmesini istediği yeni erkeği tarif ettiği açıklamalar yaparak yeni ilişkilere açık olduğunun altını çiziyor.

KANYE WEST BİR SÜREDİR “DELİRMİŞ GİBİ” DAVRANIYOR

Bu ayrılık sürecinin gerçek kaybedeniyse Kanye West oldu. Yıldız rapçi, son yıllardaki iş girişimleri ve yaptığı yatırımlarla adını ve servetini büyütürken deyim yerindeyse bir anda “delirmiş” gibi davranmaya başladı. Sosyal medyadan yaptığı ırkçı yorumlar, dışarıya adımını her attığında girdiği tuhaf haller ve çıkan tatsızlıklar, gelen eleştirilere kulak tıkayıp sürdürdüğü söylemleri derken Kanye West, itibarını, iş ortaklıklarının büyük bir bölümünü ve servetinin dikkat çekici bir kısmını kaybetti.

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

Bianca Censori, eşinin yüzünü kapatma huyunu edinmiş, Kanye ise hem ayakkabısız gezip hem de taktığı omuz pedleriyle sanki daha da çok ilgi çekmeye çalışmış gibi

Dünyanın ezberlediği adını da değiştirip kendine Ye demeye başlayan Kanye West de, Kim Kardashian’dan ayrıldıktan sonra gönül maceraları yaşamaya başladı. Julia Fox’la olan kısa birlikteliği çok ses getirdi. Geçtiğimiz ocak ayında da bir anda Avustralyalı mimar Bianca Censori’yle evlendiği ortaya çıktı. West’in Yeezy adını verdiği markası için çalıştığı öğrenilen Bianca Censori’yle, Beverly Hill’de düzenlenen küçük bir törenle evlendiği açıklandı.

KIM’İN KOPYASIYLA EVLENDİ

Herkes bir anda bu evliliği konuşmaya başladı. Nasıl konuşulmasın ki? Bianca Censori, yüzünden vücut hatlarına neredeyse Kanye West’in ayrıldığı Kim Kardashian’a ikizi kadar çok benziyordu. Sadece bu fiziki benzerlik yetmezmiş gibi Bianca Censori’nin giyim tarzı ve davranışları da bire bir Kim Kardashian’ın kopyası gibi görünüyordu. Bu durum çok dile dolanınca ikili elbette bu benzerliğin abartıldığını söyledi ancak ortada başka ve daha büyük bir sorun daha vardı…

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

Bianca Censori’nin giyim tarzı da giderek Kim Kardashian’a benzemeye başlamış

Kanye ve Bianca’nın evlendikleri tören resmi bir tören değildi ve çift bir evlilik sertifikası için başvuru bile yapmamıştı. Yani kendi aralarında düzenledikleri tören onları yasalar önünde karı koca yapmamıştı. Bu tuhaf duruma açıklama getirmek yerine Kanye de Bianca da evliliklerinin geçersiz olduğunu reddetti ve tüm iddiaları yalanlayarak yollarına devam ettiler. Çift etraflarını saran bu yasal sıkıntıya ve tüm dedikodulara rağmen birlikteliklerinin cicim aylarını yaşamaya devam ediyorlar.

EVLİLİKLERİ GEÇERSİZ AMA…

Ve anlaşılan Kanye West bir süredir sergilediği tuhaf davranışlardan vazgeçmiş değil. Bianca Censori de ona güzelce ayak uydurmuş durumda. En azıdan çiftin Los Angeles’ta çekilen son fotoğrafları görenlere bunu düşündürüyor. Birlikte romantik bir geziye çıkan ve baş başa dondurma yiyen ikili görüntüleriyle yine manşet olmayı başardılar.

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

Herkes onlara tuhaf tuhaf baktı ama onlar bunu hiç mi hiç umursamadı

Son zamanlarda birkaç kez yüzünü maskelerle ya da maske haline getirdiği giysi parçalarıyla örterek ortaya çıkan Kanye West’ten bu görevi belli ki yeni eşi Bianca devralmış. Gri taytı ve altın rengi çorap çizmeleriyle Kim Kardashian’ın giyim tarzını yansıtan Bianca Censori nedense yüzünü başına geçirdiği bir tişörtle, sadece gözleri açıkta kalacak şekilde tamamen kapatmış halde dolaşırken, el ele gezdiği kocası Kanye ise çok daha tuhaf bir görüntüyle insan arasına karışmayı seçmiş.

EŞLER TUHAFLIK SERGİLEME KONUSUNDA UYUMLU HALE GELMİŞLER

Üzerine giydiği bol siyah tişörtünün içine bir de oldukça kocaman omuz pedleri yerleştiren Kanye, Amerikan futbolcularının maçlarda sergilediği görüntüyü elde etmişti. Ancak başında onların giydiği gibi kocaman bir kask olmadığı için devasa omuzlarına oranla küçücük kalan kafası biraz tuhaf görünen ünlü rapçi ayağına parlak mavi çoraplar geçirmiş ancak ayakkabı giymeyi ya unutmuş ya da tercih etmemişti.

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

Bianca Censori her haliyle Kim Kardashian’a benzetiliyor

Ünlü ismi çıplak ayakla, yanındaki Bianca Censori’yi de başına geçirdiği tişörtle gören insanlar ikiliye dönüp dönüp baktı, çiftin peşini bırakmayan paparazziler de bu ilginç gezintinin karelerce fotoğrafını çekti. Ancak tüm bu tuhaf görüntülerin içinde en çok dikkat çeken detay Kanye West’in tişörtünün üzerindeki yazı oldu. Tişörtte “Polizei” yazıyordu. Polizei Almanca polis demek. West’in bu seçimi Nazi yanlısı açıklamalarından ve Yahudi toplumuyla ilgili Antisemitizm içeren söylemlerinden vazgeçmemekte ısrarcı olduğunu kanıtlar gibiydi.

Gören bir daha baktı... Ünlü çift herkesi şaşkına çevirdi: Biri çorapla gezdi, biri başına tişört geçirdi

SERVETİ ERİYOR AMA KANYE NEFRET DİLİNDEN VAZGEÇMİYOR

Forbes dergisine göre 2021’de 1 milyar 800 milyon dolar serveti olan Kanye West, 2022’nin sonuna gelindiğinde bu büyük servetten 400 milyon dolar kaybetmişti. Bunun sebebinin de bu Nazi yanlısı, Yahudi nefreti saçan ırkçı söylemleri yüzünden Adidas markasının ünlü isimle yaptığı anlaşmadan çekilmesi olduğu biliniyor. Sadece Adidas’ın değil, West’le iş birliği içine giren birçok şirketin sanatçıdan bir bir destek çektiği ortada. Ancak  görüldüğü üzre Kanye West bu davranışlarından her şeye rağmen vazgeçmiyor.