Bebek göründü!

featured

İki yıl önce evlenen Nazlı-Hacı Sabancı çifti, anne-baba olmaya hazırlanıyor. 4 aylık hamile olan Nazlı Sabancı bir kız bebek bekliyor.

Nazlı Sabancı, eşiyle verdiği hamile pozunu Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Sabancı’nın fotoğrafına Pınar Sabancı ve Arzu Sabancı da nazar boncuğu ve kalp emojisi koydu. 

Bebek göründü

HAMİLE POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Magazin dünyasının şu sıralar bebek heyecanı yaşayan tek ismi Fahriye Evcen değil… Ekranın ünlü güzelleri art arda paylaştıkları hamile pozları ile dikkat çekiyorlar. İşte onlardan bazıları…

9. AY POZU

Şubat ayında kızı Süreyya Leyla’yı kucağına alan Hazal Kaya, hamileliğinin son ayında fotoğrafçı Gözde Kumru Uçak’ın objektifine poz verdi. Meslektaşı Ali Atay’la evli olan Hazal Kaya’nın 3 yaşında Fikret Ali adında bir de oğlu var.

Bebek göründü

ECE CEŞMİOĞLU

Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, geçtiğimiz yıl haziran ayında birlikteliklerini evlilikle taçlandırmıştı.

Bebek göründü

Çeşmioğlu, sosyal medya hesabındahamilelik fotoğraflarını paylaştı.

Ünlü çift, 2022 mart ayında kızlarını kucaklarına aldı ve bebeğe Zeynep adını verdi. 

SİNEM KOBAL

2016 yılında Kenan İmizalıoğlu ile nikah masasına oturan ve 2020 yılında kızı Lalin’i dünyaya getiren Sinem Kobal, geçtiğimiz mayıs ayında ikinci kez anne oldu. 

Bebek göründü

İlk hamileliğinde de uzun bir süre objektiflerden kaçmayı başaran Kobal’dan ikinci hamileliğinde de fotoğraf gelmedi. 

 

KOLAY DOĞUM İÇİN…

Oyuncu Seda Güven 2019 yılında Ali Güzel ile nikah masasına oturmuş, 2020 yılında oğlu Yiğit Ali’yi dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan Seda Güven, doğumdan birkaç gün önce karnı burnunda pozunu takipçileri ile paylaştı. Güven, fotoğrafın altına “Kolay doğum için tıkla” notunu düştü. 

Bebek göründü

ARTIK 4 KİŞİ

Deniz Yıldızı dizisinin setinde tanışan Begüm Topçu ile Cantuğ Turay 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin ilk çocukları Masal 2017 yılında dünyaya geldi. 

Dizinin ardından tiyatro oyunları ile izleyici karşısına çıkan Begüm Topçu hamile olduğunu duyurdu. 

Bebek göründü

Topçu, karnı burnunda pozunu Instagram sayfasında paylaştı. 

“Bugün sezonun son hürmüzüydü. Artık biraz bebişimizi dinlendireceğim. Kızımıza kardeş geliyor” Çift, haziran 2022’de bebeklerine kavuştu. 

Bebek göründü

ÖZEL BİRİNİ BEKLERKEN!

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci ve eşi Gözde Kahveci, ilk bebeklerini 27 Nisan’da kucaklarına aldı. 

Bebek göründü

2021’in mart ayında evlenen İrfan Can Kahveci ile Gözde Kahveci, yılın son günlerinde sevenlerine müjdeli haberi vererek bebek beklediklerini duyurmuştu. Futbolcu, eşinin paylaştığı fotoğrafın altına “Oğlumuzla beraber geçireceğimiz günler için çok heyecanlıyım” yazarak bebeğin cinsiyetini açıklamıştı.

Gözde ve İrfan Can Kahveci, doğumdan günler önce özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Heyecanlı çift, Safa Gülsoy’un objektifine poz verdi. Her ikisi de çekimin ardından o kareleri sosyal medyada İngilizce “Özel birini beklerken” notuyla yayınladı.

KURT EFE’YE KAVUŞMADAN ÖNCE

Babalık heyecanı yaşayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Efe doğmadan birkaç gün önce, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un karnını öptüğü kareyi nazar boncuğu emojisiyle İngilizce “O aynı rüzgar gibi…” yazarak Instagram hesabında paylaştı. 2016 yılında evlenen çiftin fotoğrafı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

Bebek göründü

İKİNCİ BEBEK MÜJDESİ!

Oyuncu Seda Bakan 2014 yılında Ali Erel ile nikah masasına oturmuş, 2019 yılında da kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Bakan’dan ikinci bebek müjdesi geldi.

Seda Bakan hamileliğini Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Bebeğinin cinsiyetini de açıklayan Seda Bakan, fotoğrafın altına “Yeni kız bebek yükleniyor…4. ayla beraber hayata dönüş başlamıştır.” notunu düştü. Bakan, geçtiğimiz aylarda ikinci kızını da kucağına aldı. 

Bebek göründü

HANDE SORAL

İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan Hande Soral, oğulları Ali’ye 30 Mayıs’ta kavuştu. 

Bebek göründü

Hande Soral, doğum öncesi çekilen fotoğrafını ‘ Anne oluyorum’ notuyla paylaşmıştı…

SERAY SEVER

Seray Sever de hamile pozu paylaşan isimlerden..

Bebek göründü

2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Sever, mayıs ayında ikiz bebekleri Sofia ve Alya’yı dünyaya getirdi. 

Seray Sever doğumdan birkaç gün önce çekilen karnı burnunda pozlarını da Instagram’dan paylaştı.