WC Kabin Nedir?

featured

Ortak kullanım alanlarında tuvalet ihtiyacı için ayrılmış olan kısımların verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amcayla üretilen ürünlere wc kabin denir. Wc kabinlerin kullanıldığı yerler ıslak alanlar olduğundan her türlü suya ve darbeye, yanıcı maddelere maruz kalmak gibi birçok akla gelen durumlara dayanıklı olması gerekir. Aynı zamanda burada kullanılan malzemenin hijyenik olması, bakteri üretimini engelleyen bir yapıya sahip olması insan sağlığı için önemlidir.

Ocak Cubicle firması tarafından üretilen wc kabinlerinde kullanılan malzemeler cubicle yapı sistemleri için kullanılan malzemedir.  Müşterilerinin isteklerine göre hazırlanacak wc kabinleri için farklı renk ve tasarımlarda üretim yapan bir profesyonel ekip ile çalışır. Malzeme üzerine istenilen desenlerin işlenmesini de yapar. Ekstra hijyen gereken tüm alanlarda anti bakteriyel malzemeler kullanılmasına önemle dikkat eder.

Dayanıklılık

Ocak Cubicle firması için müşterilerine verdiği ürün hizmetinde dayanıklı olması önemlidir. Üretimde kullanıldığı kompakt laminat malzemenin yangın, nem, bakteri üremesi, darbelere maruz kalması, aşındırıcı temizlik malzemeleri ile temizlenmesine dayanıklıdır. Ama zaten kendisi üzerinde bakteri üremesine izin vermediğinden çok fazla asitli temizleyiciler kullanılması durumunda ürünlerin zarar görebileceği manzaralarla karşılaşılabilir. Bu sebeple dayanıklı olmasının uzun süre sürmesi için firmanın kullanım talimatına kesinlikle uyulması gerekir.

Dayanıklı olmasından dolayı hastane, okul, alışveriş merkezi, laboratuvar ortamları gibi birçok yerde güvenle kullanımı sağlanabilecek bir malzemedir. Çürüme yapmadan yıllarca kullanım kolaylığı sağladığından gönül rahatlığı ile müşteriler tarafından Ocak Cubicle ürünleri tercih edilir. Büyük ve çok fazla kişi tarafından kullanılan yerlerde bu malzemenin tercih edilmesi kolaylıklar sunmasındandır.