Puma X Aleyna Tilki Özel Koleksiyon Ayakkabısı Sneaks Up Mağazalarında Satışta!

featured

ürkiye’nin en popüler sanatçılarından biri olan Aleyna Tilki ve Puma Türkiye bir araya gelerek, gençlerin en büyük sorunlarından biri olan depresyona farkındalık yaratmak amacıyla #HikayemBitmedi adını verdikleri sosyal sorumluluk projesine imza attı. Kampanyanın tanıtım filminde yer alan Aleyna Tilki depresyonun etkilerini anlatırken, kampanya için oluşturulan hikayembitmedi.org adresinde ise depresyon hakkında önemli bilgiler yer alıyor. Depresyonun tedavi edilebileceği ve daha fazla konuşulması gerektiğine odaklanan bu proje ile insanlara dokunmak isteyen Puma, proje kapsamında özel iki ikonik ayakkabı da tasarladı.

 

PUMA’nın klasik modellerinden Cali Dream, Aleyna’nın kendine özgü tasarım ve desen dokunuşlarıyla yeniden yorumlandı. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında tasarlanan ayakkabının üzerinde “My story isn’t over” yazısı ve yaşamın devamı anlamına gelen noktalı virgül işareti yer alıyor. Proje kapsamında ayakkabının satışından elde edilecek gelirin bir kısmı European Alliance Against Depression iş birliğiyle iFightDepression platformunun Türkçe dilinde geliştirilmesi için kullanılacak.

 

Siz de Türkiye’de depresyonla savaşan birçok insana katkı sağlayabilmek ve bu özel ayakkabıya ulaşabilmek için Sneaks Up mağazalarını veya https://www.sneaksup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sneaks Up Hakkında:

İsmini sneaker tutkusundan alan Sneaks Up, Unal Group markası olarak spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünlerini tüketiciyle buluşturma heyecanıyla 2014 yılı Aralık ayında kurulmuştur. Sneaks Up, Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, WWF, The North Face, Timberland, Reebok, Under Armour, New Era ve Eastpak gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye genelinde 32 mağazası ve online websitesiyle faaliyet gösteren Sneaks Up, sadece satış odaklı olmadan tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile dostlarına ilham olan deneyimleri kurgulamaktadır.