En İyi Ekran Kartlı Sunucu

Tüm oyunlar; Dilediğiniz tüm mmorpg oyunlarını ya da otomasyon ve bot kullandığınız tüm oyunları ekran kartlı sunucular üzerinden oyundaki limitlere takılmadan oynama imkânı sağlamaktadır.

featured

Tüm oyunlar; Dilediğiniz tüm mmorpg oyunlarını ya da otomasyon ve bot kullandığınız tüm oyunları ekran kartlı sunucular üzerinden oyundaki limitlere takılmadan oynama imkânı sağlamaktadır. Karakterlerinizi güçlendirmek ve ticaretinizi arttırmak için tek yapmanız gereken ekran kartlı sunucu sahibi olmaktır. Bilgisayarınıza bir USB veya PCI yuvası ile bağlanmaktadır. Çoğu ekran kartı sunucusundan bir televizyona, projektöre ve bilgisayar monitörüne bağlanabilen iki ya da daha çok ekran bağlantı noktası bulunmaktadır.

Ekran kartlı sunucu bir SD kartı okumanıza ve yazmanıza izin veren bir SD kart okuyucu donanımına da sahip bulunmaktadır. Bulunan Donanımlar;   oyunları, resimleri ve ekranları bilgisayarınıza aktarmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda ağır değildir, hafiftir ve oyun alanınızda hareket etmeyi kolaylaştıracak küçük bir forma sahiptirler. Ekran kartlı sunucu hizmetlerini Verimek adresinden alabilirsiniz.

Ekran Kartlı Sunucu Ne İşe Yarar?

Bir ekran kartlı sunucu, grafik, oyun ve ekran düzenleme performansını iyileştirmektedir. Bir ekran kartı sunucusu en iyi şekilde çoklu GPU’lu bir bilgisayar ve çoklu monitör kurulumu ile kullanılmaktadır. Bir ekran kartlı sunucusu, monitörlerinizin tek tek yapabileceğinden daha yüksek çözünürlüklerde birden çok monitör çalıştırmanıza imkân verir.

Bir ekran kartı sunucusu en iyi şekilde performans uygulaması için çoklu GPU’lu bir bilgisayar ve çoklu monitör kurulumu ile kullanılabilmektedir. Bir ekran kartı sunucusu, monitörlerinizin tek tek yapabileceğinden daha yüksek çözünürlüklerde birden çok monitör çalıştırmanıza olanak sağlar. Ekran kartlı sunucu hizmetlerini Verimek sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Kaynak: https://verimek.com/ekrankartli-sunucu.php