Çılgın Sayısal Loto’da 2 talihli ekstra 5 milyon TL kazandı

featured

Çılgın Sayısal Loto’da oyunseverlerin şansına şans katan ve garanti kazandıran “Milyonerler Ekimi”nin 24 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen çekilişinde 5 bilen 2 talihli toplamda ekstra 5 milyon TL kazandı! 

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, “Milyonerler Ekimi”nde kazandırmaya devam ediyor. 1 – 22 Ekim tarihleri arasında yapılan 10 çekilişte 451 talihliye toplam 50 milyon TL ekstra ikramiye dağıtan Çılgın Sayısal Loto’da 24 Ekim Pazartesi günü 2 talihli ekstra 5 milyon TL ikramiye kazandı. 5+1 kategorisinde bilen çıkmayınca, 5 bilen 2 talihli toplam 5 milyon 612 bin 236 TL’lik ikramiyeyi, kişi başı 2 milyon 806 bin 118 TL olarak paylaştılar.

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Şans ailesi olarak, Milyonerler Ekimi’nde 5 bilerek ekstra 5 milyon TL’lik ikramiyeyi Hatay Antakya’dan ve Ankara Çankaya’dan oynayarak kazanan talihlilerimizi tebrik ediyoruz. ‘Milyonerler Ekimi’ bir ayın sonunda oyun severlere toplamda 70 milyon TL ekstra ikramiye kazandırmış olacak. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz” ifadelerine yer verildi.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/sonuclar adresinden ulaşılabilir.

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Yeni uygulamada ise 6 + 1 numara (SüperStar) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 4 TL. SüperStar sayısını oynamak ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar    adresinden ulaşmak mümkün