ARTEMİS HALI’DAN EVİNİ YENİLEMEK İSTEYENLERE ÖZGÜN KOLEKSİYONLAR

featured

Ev dekorasyonunun en önemli aşamalarından biri olan halı seçimi, Artemis Halı’nın özgün ve mobilya trendlerine uygun koleksiyonlarıyla büyük bir zevke dönüşüyor.

Artemis Halı, Mina, Alegra, Dior, Couture ve Runner koleksiyonları ile modern ve klasik mobilyalar için farklı seçenekler sunuyor.

Artemis Halı, yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere, yaşam alanlarına farklılık ve sıcaklık katacak bir dokunuş yapmalarına olanak tanıyor. Geleneksel halı desenlerinin modern dokunuşlarla yeniden yorumlandığı Artemis Halı’nın Dior koleksiyonu, küçük dokunuşların göz alıcı etkisini mekanlarda hissettiriyor. Sade ve modern tarzıyla yaşam alanınıza sakinlik katan Runner koleksiyonu mavi, krem, gri, vizon renk seçenekleriyle her renk mobilya ile dekorasyonu tamamlama imkanı sunuyor.

Alegra koleksiyonunun zarif çizgilere sahip iddialı ve göz alıcı tasarımları ile evinizi sanatsal bir mekâna dönüştüren Artemis Halı, el halısını aratmayan parlak ve yumuşak dokusuyla Couture koleksiyonuyla, yaşam alanınızı stilize ediyor. Doğadan gelen dokularla estetik tasarımların buluştuğu Artemis Halı’nın Mina koleksiyonu ise modern tarzıyla sade ve özgün mekanları kusursuz şekilde tamamlıyor.