Konya Haber’in doğru adresi Haber Dairesi

featured

 

Başta Konya olmak üzere Türkiye’de herkesin haber ihtiyacına cevap verecek haber sitesi; Konya Haber’in yeni adresi Haber Dairesi, 3’üncü yılında başarısını katlayarak sürdürüyor.

Hayatları haber olan üç kuşak Konya Haber HaberDairesi.com’da buluştu. Hem alaydan hem mektepten basın mensubu olan, gazete kuşağı, radyo ve televizyon kuşağı ile internet ve sosyal medya kuşağı aynı çatı altında birlikte haber üretiyor.

Yediden yetmişe değil doğumdan ölüme tüm yaş grupları ile farklı fikir ve görüş sahiplerine hitap edecek Türkiye’nin yeni haber sitesi, haberi en hızlı ve en doğru biçimde sunma noktasında iddialı.

Farklı ulusal medya kanalları ile yerel ve bölgesel medyanın en etkili oluşumlarında görev alan, başarılarına tüm Türkiye’nin şahit olduğu tecrübeli kalemler ile internet ve sosyal medyanın en hızlı ve en etkili uzmanları, bilinmesi ve duyulması gereken gelişmeleri birlikte değerlendirip, birlikte haberleştiriyor.

HABER DAİRESİ EKİBİNDE KİMLER VAR?

Konya Haber Haber Dairesi’nde her biri kendi alanında birer marka olan aktif gazetecilere usta yazarlar da kalemleriyle destek veriyor.

KONYA HABER, HABER DAİRESİ’NİN AMACI

HaberDairesi.com’un amacı konvansiyonel (geleneksel) medyanın yerini yeni nesil medyaya bıraktığı bu geçiş sürecinde, teknolojinin getirdiği değişim ve dönüşümde öncü kuvvet olmak. Genç nesillerin televizyon izlemediği, radyo dinlemediği, gazete okumadığı gerçeğiyle yolları birleşen gazeteciler Haber Dairesi’nde buluştu. Yeni nesil medyada halen yaşanan içerik kalitesi sorununu çözmeye aday olan ve yolda 3 yılda büyük yol kat eden, medyadaki üç dönüşüm sürecinin üçünü de yaşamış birikimli gazetecilerle, medya yolculuğunun diğer safhalarında usta gazetecilerle birlikte olan orta ve genç kuşak medya kalemleriyle yeni medya ortamını birlikte oluşturan Haber Dairesi, hedef kitlesini gençler olarak belirledi. Bu belirleyiş toplumun üç kuşağının da birbirini daha iyi anlamasını sağlıyor. Teknik ekip ve ekipman olarak da güçlü bir donanıma sahip olan Haber Dairesi, kalpleri milli ve manevi değerlerle dolu, kalemini namusu bilen bir kadroya sahip.

HABER DAİRESİ NE ZAMAN KURULDU?

Haberi kutsal bilen bir anlayışla haberin doğruluğuna halel getirmemeyi amaçlayan gazetecilerin Hak ve hakikatten, millet ve devletten yana oluşturdukları çizgi, kurulduğu 15 Temmuz 2019 tarihinden buyana milyonlarca takipçi ve okuyucunun takdirini kazanıyor.

KONYA SPOR GAZETESİ HABER DAİRESİ SPORDA DA İDDİALI

Hızlı ve etkili haberi yeteneği, doğru haberi sorumluluğu, objektif haberi ise görevi addeden Haber Dairesi eleştirilere tahammül göstererek, tavsiyelere kulak vererek katılımcı ve interaktif gazetecilikte yeni bir çığır açtı. Konya spor gazetesi Haber Dairesi, spor başta olmak üzere diğer alanlarda da iddialı bir ekiple çalışma yapıyor. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet söylemiyle yayın politikasının çerçevesini çizen Konya Haber’de yeni ve öncü adres Haber Dairesi, Hazreti Mevlana’nın pergel metaforuyla dünyayı anlamaya ve anlatmaya çalışıyor.