GELECEĞİN EN İYİSİ! HASAN KULKARA!

Onun sadece 2 kazandığı maç var ama en iyisi gibi büyük bir ilgi görüyor!

featured

16 Haziran 2001’de Mersin’in Tarsus ilçesinde doğan bir genç, MMA’de profesyonele ilk adımını atıyor ve en iyisi olacağını açıklıyor.2019 ve 2020 yılında 2 yenilgi alan KULKARA 2022 Yılına girmeden verdiği söz ile iki galibiyeti ardından getiriyor Ağır siklet de iki maçının ikisini de birer rauntta nakavt ve pes ettirerek bitirdi.2022 Yılı Hasan Kulkara için büyük bir yıl olacak. 85 Kilogram orta siklete düşüyor ve şampiyon olacağına inanıyor.

Antrenman partneri Raşit Üçkan’ın söylediği sözler dikkat çekti! “Burada onun gibi antrenman yapan yok, kimse yok, sabahları saat 5 koşularına kalktığını ve günde iki hatta bazen üç antrenman yaptığını gördüm, bu adam hiç yorulmuyor. Acı hissetmiyor ve bahane bulmuyor. Yenilmesi onun eksiklerini görmesini sağladı şuan başarıya daha aç ve hırslı, bu sene tv8,5 ekranlarında dövüşecek. Şimdilik tanıdık gelmeyebilir ama ileride onu herkes tanıyacak.”

Hasan Kulkara’nın yaptığı bir konuşma ise şöyle; 2018 Yılında bana kimse inanmıyordu ben her zaman en iyisi olacağımı söylüyordum, şuan bana inanmayan herkes beni destekliyor. Benim yeni nefretçilerime ihtiyacım var çünkü bu bana güç veriyor zevk alıyorum insanları haksız çıkarmak hoşuma gidiyor  bu bana büyük bir yakıt en iyisi olacağım bunu biliyorum. Öncelikle kendime ve en büyük destekçim annem ve kardeşime söz verdim şüphesiz beni en iyi yerlerde göreceksiniz. KULKARA’nın hedefi; dünyaca ünlü olan (ACA,EFC,UFC,BRAVEMMAF,OPEN FIGHTING) organizasyonlarında dövüşerek tarih yazmak!

https://www.instagram.com/hasankulkara/