SON DAKİKA: Survivor kim elendi? 17 Haziran 2021 Survivor’da SMS oy sıralaması belli oldu mu?

SON DAKİKA: Survivor kim elendi? 17 Haziran 2021 Survivor'da SMS oy sıralaması belli oldu mu?
SON DAKİKA: Survivor kim elendi? 17 Haziran 2021 Survivor'da SMS oy sıralaması belli oldu mu?

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (25. hafta SMS oylaması) 17 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor .17 Haziran 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Kilo alma tartışmalarına açıklık getirildi

Survivor 2021’de bu akşam eleme konseyi yaşandı. Oylama öncesi İsmail ile Ayşe arasında kilo alma tartışması yaşanmıştı. Konseyde Acun Ilıcalı yarışmacılara söz hakkı verdi ve tartışmaya açıklık getirdi.

Aday yarışmacılar son kez konuştu

Survivor’da bu hafta eleme adayı olan Dora ”Arkadaşlarım çok güçlü adaylar. Her şeye hazırım. Açıkçası gidiş psikolojisine çok giremedim, kalış psikolojisinde de değilim. Keyif alıyorum. Hayırlısı göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

60cbb5cf2af107106c870a04

Aleyna, ”3 haftadır potadayım. Aynı şeyleri dile getiriyorum. Devam etmek istediğim bir yol var ve bu potadan çıkmak istiyorum. Gözümü açıyorum, kapıyorum, konseydim. Son 3 dokunulmazlık kaldı. Bir türlü beceremedim. Allah o kolyeyi inşallah bu hafta nasip eder. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.” açıklamasını yaptı.

60cbb5e02af107106c870a06

İsmail, ”5.5 aylık süreyi geride bıraktık, zorlu günler geçirdik. İnsanlarla elimden geldiğince iyi davranmaya çalıştım. Güreş camiasını temsil ediyorum. Zararda gördüğüm oldu, iyi niyetimden vazgeçmedim. Sona doğru geldik, altı kişi kaldık. Herkes gerçekten finali hak eden insanlar. Benim de hayalim final koltuğuna oturmak. Çok zor bir yer, potadayım. Heyecanlıyım. Bir yola çıktım, hedefim var ve bu yola ulaşmak için potayı geçmem gerek. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.” cümlelerini belirtti. 

60cbb5ee2af107106c870a08

Survivor’da kim elendi 17 Haziran 2021?

Survivor’da elenen isim henüz belli olmadı. Survivor’da eleme potasında Aleyna, İsmail ve Dora’nın adı yer alıyor. 

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 17-18 Haziran 2021 tarihli SMS oylaması sonucu henüz belli olmadı.

Survivor Mavi takım SMS sıralaması

Henüz açıklanmadı.

Survivor Kırmızı takım SMS sıralaması

Henüz açıklanmadı