Nil Karaibrahimgil ve Serdar Erenerin tekne keyfi…

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, eşi Serdar Erener ve çocukları Aziz Arif'le geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de mavi tura çıktı. Bodrum tatillerine devam eden ünlü çift, önceki gün Yalıçiftlik'e demirledikleri teknelerinde objektiflere yansıdı.

featured

Nil Karaibrahimgil, Serdar Erener çifti, Bodrum tatillerine devam ediyor. Mutlu aile, önceki gün Yalıçiftlik’e demirledikleri teknelerinde teknelerinde misafirlerini ağırlarken görüntülendi.

 

Teknenin üst kısmına çıkan 60 yaşındaki Serdar Erener, müzik dinleyip kitap okuyup uyumayı tercih etti. Ünlü reklamcı objektiflere böyle yansıdı.

 

 

İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı ise tekne içerisinde spor yaptı.

 

Yedi yaşındaki oğlu Aziz Arif’i bağlı oldukları koydan bir otele yolcu eden Karaibrahimgil’in online dans dersi aldığı görüldü. Pembe büstiyerini lacivert bir eşofman altıyla kombinleyen Karaibrahimgil’in spor tarzını aksesuarlarıyla tamamladığı görüldü.

 

Pembe büstiyerini lacivert bir eşofman altıyla kombinleyen Karaibrahimgil’in spor tarzını aksesuarlarıyla tamamladığı görüldü. Keyfi yerinde olduğu görülen 44 yaşındaki şarkıcı, teknelerindeki misafirleriyle muhabbet etmeyi de ihmal etmedi.