Mesleki bilgileri mobil cihazınızda biriktirin

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmak isteyen ve Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışıp mesleki anlamda yükselmek isteyen bireylere bilgi ve argüman paylaşımında bulunan Military App, akıllı telefonlarda kullanılabilen bir uygulama geliştirdi.

featured

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmak isteyen ve Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışıp mesleki anlamda yükselmek isteyen bireylere bilgi ve argüman paylaşımında bulunan Military App, akıllı telefonlarda kullanılabilen bir uygulama geliştirdi. Başta Jandarma uzman erbaş ve diğer Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri olmak üzere tüm bireylerin askeriye ile ilgili bilgilerini edinebilecekleri son derece gelişmiş bir platform oluşturdu. Bu platformda yetkili mercilerden subay alımı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne personel alımı ile ilişkili bilgi ve belgeleri de paylaşmaya başladı. Bunların paylaşılması ise Jandarma astsubay alımı ya da subay alımı ile ilgili bilgileri takip edip Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmak isteyen bireylere toplama ve doğru bilgi ulaşması noktasında son derece büyük bir fayda sağladı.

Dijital dünyayı faydalı kullanalım

Bu sayede video izlemek fotoğraf paylaşmak ya da sosyal medyada gezinmek için kullandığımız akıllı telefonlarımızı tabletlerimizi ya da mobil cihazlarımızı mesleki anlamda gelişmemiz noktasında da faydalı bir biçimde kullanmak mümkün oldu. Bu anlamda Military App hem web sitesi üzerinden hem de mobil uygulaması üzerinden son derece faydalı faaliyetleri hayata geçirmeyi başardı. Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirilebilen Military App uygulaması silahlı kuvvetler mensubu olmak isteyen ya da buralarda çalışıp mesleğinde yükselmek isteyen askerlerin ve bireylerin uğrak noktası haline geldi.