Esra Erol’da 60 yaşındaki Ayten Teyze genç aşkı için gözyaşlarına boğuldu!

Esra Erol'da canlı yayınında; 3 yıl önce 27 yıllık kocasını genç aşkı için terk eden 60 yaşındaki Ayten Teyze'nin feryatları yürekleri dağladı! Ayten Teyze, evi terk eden genç aşkı Mustafa Korkmaz'a Esra Erol'da canlı yayında gözyaşları içinde seslenerek eve geri dönmesi için böyle yalvardı.

featured

Esra Erol programında Ayten Teyze programa damga vurdu. 27 yıllık eşini Mustafa Korkmaz için terk etti. 1 yıl dini nikahla ile beraber olan çiftten, Mustafa Korkmaz 2 yıldır evden kaçtı. Ayten Teyze, bana geri gelsin kabul ederim diyerek Mustafa’ya seslendi.

Ayten Teyze, canlı yayında Mustafa için ’50-60 yaşlarında’ dedi ancak Esra Erol şok gerçeği açıkladı. Esra Erol ‘Mustafa 82 doğumlu yani 38 yaşında.’ dedi.

27 yıllık eşini Mustafa için terk ettiğini açıklayan Ayten Teyze, ‘Beni kandırdı. Termosumu açsın diye Mustafa’dan yardım istedim sonra aşık oldum’ dedi.

Ayten Teyze Mustafa’ya dönmesi için feryat ederken, “Ben seni 1 aydır gözlüyorum dedi. Leylam dedi. Bana Leylam diye konuşur, ölürüm onun için.” ifadelerini kullandı.

 

 

Ayten teyze “Ona yemek yedirdim, güzelce giydirdim. Yiyecek yemeği yoktu. Paraları birer birer gönderdim. 38 yaşındaki kocam Mustafa benim hayatım oldu’ dedi.

Ayten Teyze Mustafa’ya seslenirken gözyaşlarına hakim olamadı.

 

 

 

ESRA EROL SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Esra Erol’da hafta içi her gün 16.20’de canlı olarak ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. İlginç hikayeleri ve konuklarıyla gizli kalmış olayları ekranlara taşıyan Esra Erol’da programı yeni sezonu 7 Eylül 2020’de başlamıştı. Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabuluculuk yapıyor. Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabuluculuk yapıyor.