Çelenk Atölyesi özel günlerinizi anlam katıyor

Çelenk Atölyesi başta düğün çelengi olmak üzere özel günlerinize çelenk gönderim hizmeti veren oldukça köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor.

featured

Çelenk Atölyesi başta düğün çelengi olmak üzere özel günlerinize çelenk gönderim hizmeti veren oldukça köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. Çelenk Atölyesi kurulduğu 1997 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve son derece profesyonel bir kadro ile çalışmalarını sürdüren bir kuruluş olarak biliniyor. Bu yüzden çelenk atölyesi çiçeklere ve insanlara olan sevgisi ile müşterilerinin mutluluklarına hüzünlerine ve aşklarına anlam katmayı ve işini severek yapmayı biliyor. Her bir çiçeği ayrı ayrı değer veren ve bütün müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan çelenk atölyesi 1997 yılından bu yana sektörünün lider konumuna ulaşan kuruluşlar arasında yer alıyor.

Çelenk Atölyesi sektöründe lider

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz süreç dijital çağ olarak ifade ediliyor. Özellikle 2020 yılında hayatımıza giren ve bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemi süreci bireylerin dijital platformlara yöneliminin arttırılmasına neden oluyor. Bu eğilimin farkında olarak 2020 yılında e-ticaret sektörüne sağlam bir giriş yapan çelenk atölyesi artık internet üzerinden online çelenk siparişi hizmetlerini de gerçekleştiriyor. Cenazeye çelenk göndermek isteyen ya da bayramlarda sevdiklerinin yanında olmak isteyen hatta çeşitli tebrik çiçekleri yollamak isteyen bireylerin en çok tercih ettiği platformlardan biri olarak çelenk atölyesi karşımıza çıkıyor. Çelenk Atölyesi hizmet sürecini mutlu müşteri ve mutlu alıcılar olarak değerlendiriyor. Ayrıca ürün seçimi ya da ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı durumda ulaşılabilecek etkin ve verimli bir iletişim hattını da devreye sokuyor.