Çetinler Tavukçuluk

Çetinler Tavukçuluk, 1986 yılında Ekrem Çetin tarafından Kayseri ilinde kurulmuş bir firmadır.

featured

Çetinler Tavukçuluk, 1986 yılında Ekrem Çetin tarafından Kayseri ilinde kurulmuş bir firmadır. Belli dönemlerde engeller ile karşılaşan firma, yılmadan bulunduğu sektörde hizmet vermeye devam etmiş ve tavuk satışı, tavuk nakliyesi alanlarında oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle de firmanın en çok dikkat çeken tinted yumurta tavuğu nakliyesi ve satışı da yapılmaktadır.

Genel yapısı ve kurumsal kimliği ile bulunduğu sektörde tüm yetki ve sertifikalara sahip olan Çetinler Tavukçuluk, Türkiye genelinde tinted tavuk ya da yarka tavuk gibi çeşitli tavuk türlerinin yetiştiriciliğini yaparak ilgili müşterilere satmaktadır. Bulunduğu her ilde meslektaşlarını imrendirecek şekilde çalışma gerçekleştiren firma, alanındaki en iyi markalardan biri olarak hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın satışını yaptığı pek çok farklı tavuk türü bulunmaktadır. Bu bağlamda da müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutuluyor diyebiliriz.

Çetinler Tavukçuluk Hizmetleri

Çetinler Tavukçuluk markası olarak oldukça köklü bir tarihe sahip olan firma, bulunduğu sektörde profesyonel bir çalışma prensibi ile ilerler. Firmanın satışını yaptığı tavuk türlerini aşağıda sizlere maddeler halinde sıraladık.

  • Yarka
  • Yumurta Tavuğu
  • Yarka Tavuk
  • Salma Tavukçuluk
  • Organik Yumurta Tavuğu
  • Lohman Tavuk
  • Akars Yarka

Belirttiğimiz tavuklar dışında tinted yarka satışı da firma tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca firmanın online bir web adresi de bulunuyor. İlgili müşteriler buradan firma ile iletişime geçebileceği gibi almak istedikleri tavuk türleri hakkında da detaylı bilgilere sahip olabiliyorlar.